Video Sources 200 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Love Mocktail

Love Mocktail

Jan. 31, 2020India153 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Pasi shpëton një grua, Adi kujton jetën e tij të dashurisë dhe i tregon asaj për të gjitha goditjet në zemër që kaloi në përpjekje për të gjetur dashurinë e tij të vërtetë.

Love Mocktail
Original title ಲವ್ Mocktail
IMDb Rating 8.3 1,834 votes
TMDb Rating 6.9 4 votes

Similar titles

Two Lovers
On Your Wedding Day
Felon
Agora
Destroyer
Now Is Good
Blue My Mind
Jack Reacher: Never Go Back
Thelma & Louise
Vishwaroopam
Billy Lynn’s Long Halftime Walk
She Smiles, She’s Snared!