Video Sources 28 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Lowdown Dirty Criminals

Lowdown Dirty Criminals

They give crime a bad nameAug. 20, 2020New Zealand86 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Fredi dhe Marvini kanë synimet e tyre për një të ardhme të mbushur me “para dhe mjaltë”, duke besuar se një jetë krimi dhe shthurjeje do t’i çojë atje. Fatkeqësisht, të jetosh jetën e krimit, vjen me pasoja. Kur mbyllet një seri punësh të drejtpërdrejta, ata hasin në rrugën e tyre, armikun më frikësues deri më tani, Tapiceren. Kaosi pasues i shkaktuar nga dy rojtarët e saj Semo dhe Roi, i detyron djemtë të rishikojnë karrierën e tyre si kriminelë.

 

Lowdown Dirty Criminals
Original title Lowdown Dirty Criminals
IMDb Rating 4.8 75 votes
TMDb Rating 2.8 3 votes

Similar titles

Taxi 4
The Myth
Mamma Mia!
Sahara
The Girlfriend Experience
Sextuplets
Into the Woods
The Devil Wears Prada
Patrick
5 to 7
A Man Called Ove
Aloha