Video Sources 1088 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Madame Claude

Madame Claude

Apr. 02, 2021France112 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Parisi, fundi i viteve 1960. Madama Klod është në krye të një biznesi prostitucioni të suksesshëm, që i jep asaj pushtet mbi botën franceze politike dhe kriminale. Por fundi i perandorisë së saj është më afër sesa ajo mendon.

 

Madame Claude
Madame Claude
Madame Claude
Madame Claude
Madame Claude
Madame Claude
Madame Claude
Madame Claude
Madame Claude
Original title Madame Claude
IMDb Rating 5.4 1,070 votes
TMDb Rating 6.3 50 votes

Similar titles

Red Tails
Still Here
Double Impact
The Tax Collector
To the Wonder
The Words
The Late Bloomer
The Green Hornet
Sniper: Reloaded
An Easy Girl
Miss Potter
The Thieves