Video Sources 245 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Made in Italy

Made in Italy

Jan. 25, 2018Italy100 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Riko punon në një fabrikë sallami, si babai i tij. Dashuria e vërtetë që ndien për Sarën, gruan e tij, tashmë është në krizë. Ashtu si dhe vetë Italia… Ndërsa Rikoja është i pakënaqur me punën e tij, ai është me fat që e ka atë punë, ndryshe nga kolegët e tij që pushohen në moshën pesëdhjetë vjeçare. As shoqëria e pastër që ka, nuk mjafton për të zbutur krizën e tij profesionale dhe ekzistenciale që do të goditet nga mashtrimet dhe humbja… A do ta fitojë ai forcën për t’ia nisur sërish nga e para?

Made in Italy
Made in Italy
Original title Made in Italy
IMDb Rating 5.9 761 votes
TMDb Rating 6.2 111 votes

Similar titles

Evening
Painless
London Boulevard
13
Sarrainodu
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Crime Busters
Jayantabhai Ki Luv Story
Brexit: The Uncivil War
Time of Happiness (Koha e lumturise)
The Wizard of Lies
Fitoor