Video Sources 57 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Mafia Inc.

Mafia Inc.

There’s always a price to payFeb. 14, 2020Canada143 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në mesin e viteve 1990, Frenk Paterno, bos i mafies në Montreal, shpreson të legjitimojë operacionet e tij kriminale duke investuar 180 milionë dollarë në një projekt ambicioz: ndërtimin e urës së Mesinës, e cila do të lidhte Sicilinë dhe Italinë jugore.

Mafia Inc.
Mafia Inc.
Original title Mafia Inc.
IMDb Rating 6.9 969 votes
TMDb Rating 6.9 24 votes

Director

Daniel Grou
Director

Cast

Sergio Castellitto isFrank Paternò
Frank Paternò
Marc-André Grondin isVincent
Vincent "Vince" Gamache
Gilbert Sicotte isHenri Gamache
Henri Gamache
Mylène Mackay isSofie Gamache
Sofie Gamache
Donny Falsetti isGiaco Paternò
Giaco Paternò
Tony Nardi isZizi Zippo
Zizi Zippo
Cristina Rosato isVicky Di Renzi
Vicky Di Renzi
Michael Ricci isPatrizio Paternò
Patrizio Paternò
Vittorio Rossi isRicardo Galati
Ricardo Galati
Domenic Di Rosa isToto Russo
Toto Russo

Similar titles

Sollers Point
Warning Shot
Only God Forgives
Priceless
The Lodge
I Am Here
Eerie
3:10 to Yuma
Brooklyn
November Criminals
Are We Done Yet?
Crazy Rich Asians