Video Sources 688 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfeurl.com
Magic Mike

Magic Mike

Work all day. Work it all night.Jun. 28, 2012USA110 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një striptist mashkull mëson një djalosh të ri se si të festojë, të gjuajë femra dhe të fitojë para lehte.

Magic Mike
Magic Mike
Magic Mike
Magic Mike
Magic Mike
Magic Mike
Magic Mike
Magic Mike
Magic Mike
Magic Mike
Original title Magic Mike
IMDb Rating 6.1 115,567 votes
TMDb Rating 6.1 1,028 votes

Director

Cast

Similar titles

The Way He Looks
Populaire
Cheeky
Made in France
Jackass 3D
The Night Before
Hunger
LX 2048
Dog Pound
Van Wilder 2: The Rise of Taj
The Mask
Runner Runner