Video Sources 237 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Making Babies

Making Babies

Mar. 29, 2019USA100 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pas vitesh duke u përpjekur të bëjnë një fëmijë, një çift i ri fillon të provojë trajtime të ndryshme mjekësore dhe tradicionale, njëri më I ndërlikuar se tjetri, duke shkaktuar probleme në financat, martesën dhe planet e ndryshme që kishin për të ardhmen.

Making Babies
Making Babies
Making Babies
Making Babies
Making Babies
Original title Making Babies
IMDb Rating 5.3 230 votes
TMDb Rating 6.5 2 votes

Director

Cast

Similar titles

The Nile Hilton Incident
A Writer’s Odyssey
Lucky Luke
Thumper
Filmi i Tigrit
Bhavesh Joshi Superhero
The Midnight Sky
Dorian Gray
Feral
Ken Park
Novocaine
Raanjhanaa