Video Sources 199 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Manhattan Night

Manhattan Night

No reporter can resist a siren.May. 20, 2016USA113 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kur një e huaj joshëse i kërkon gazetarit, Porter Ren të hetojë vrasjen e mistershme të burrit të saj regjisor, ai u përfshi në një çështje të shpifur shantazhimi- gjë që kërcënon punën, martesën, dhe jetën e tij.

Manhattan Night
Manhattan Night
Manhattan Night
Manhattan Night
Original title Manhattan Night
IMDb Rating 6.2 11,083 votes
TMDb Rating 6.1 241 votes

Director

Cast

Similar titles

Life As We Know It
Breathe
Becky
The Divine Move
Girl
Rebecca
Rape me
Locke
Saaho
The Last Samurai
Playing It Cool
Per ty