Video Sources 110 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Martha Marcy May Marlene

Martha Marcy May Marlene

You can get away. But you can never escape.Oct. 21, 2011USA101 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.

Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene
Original title Martha Marcy May Marlene
IMDb Rating 6.9 47,628 votes
TMDb Rating 6.7 464 votes

Similar titles

Outrage Coda
Control 2003
Rosy
Impact Point
Willy’s Wonderland
Everything Must Go
Door Lock
The Legions
Tubelight
Curiosa
Minutes Past Midnight
You Stupid Man