Video Sources 328 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Martin Eden

Martin Eden

Sep. 04, 2019Italy125 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Martin Eden është një djalë i ri i varfër dhe punëtor që nis rrugëtimin e tij të dijes për t’u bërë shkrimtar dhe për të marrë një pozicion në elitën shoqërore, por përballet me rrethana të vështira politike, ekonomike dhe sociale.

Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Martin Eden
Original title Martin Eden
IMDb Rating 7.0 1,108 votes
TMDb Rating 7 153 votes

Director

Cast

Similar titles

The Odd Life of Timothy Green
Suffragette
Mr. Jones
Secret Obsession
Ride Like a Girl
A Second Chance
Bombshell
Infamous
Saawariya
Elizabeth: The Golden Age
Road to Perdition
Walking Tall