Video Sources 31 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Martyrs Lane

Martyrs Lane

A ghost story.Aug. 19, 2021United Kingdom97 Min.Not Rated
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Leah,10, jeton në një famull të madh, plotë me shpirtra dhe I varfër. Ditën që shtëpia është e mbushur me njerëz; natën është errësirë, bosh, një hapësirë për makthet e Leahs të futen brenda. Një vizitore e vogël, nate I sjell Leahs ngushëllim, por para se ajo të kuptojë se vizitorja e saj e vogël të ofrojë dije që mund të jenë shumë, shumë të rrezikshme.

 

Martyrs Lane
Original title Martyrs Lane
IMDb Rating 5.6 371 votes
TMDb Rating 5.2 6 votes

Similar titles

Dark Encounter
Freaky
There’s Someone Inside Your House
Escape Room
The Lighthouse
For the Sake of Vicious
St. Agatha
Await Further Instructions
[REC]
Tale of Tales
The Last Survivors
Ghost