Video Sources 712 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

Magic Always ReturnsDec. 13, 2018USA131 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dekada pas vizitës së saj origjinale, dadoja magjike kthehet për të ndihmuar përsëri Benksat dhe fëmijët e Majkëllit në këtë periudhë të vështirë të jetës së tyre.

Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Original title Mary Poppins Returns
IMDb Rating 6.8 55,353 votes
TMDb Rating 6.6 1,575 votes

Director

Rob Marshall
Director

Cast

Emily Blunt isMary Poppins
Mary Poppins
Ben Whishaw isMichael Banks
Michael Banks
Emily Mortimer isJane Banks
Jane Banks
Pixie Davies isAnnabel Banks
Annabel Banks
Nathanael Saleh isJohn Banks
John Banks
Joel Dawson isGeorgie Banks
Georgie Banks
Meryl Streep isTatiana
Tatiana "Topsy" Topotrepolovsky
Colin Firth isWilliam
William "Weatherall" Wilkins / Wolf (voice)

Similar titles

Jade Dynasty
The Muppets
Vampires vs. the Bronx
Crazy Famous
Smuggling Hendrix
Sonatine
Përbindëshat Kundër Alienëve
The English Teacher
Gold Dust
Get Him to the Greek
The DUFF
One for the Money