Video Sources 88 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Max Winslow and The House of Secrets

Max Winslow and The House of Secrets

May. 29, 2020USA98 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Pesë adoleshencë garojnë për të fituar një rezidencë në pronësi të një miliarderi eksentrik. Nata merr një kthesë të errët kur ata mbeten bllokuar dhe detyrohen të përballen kundër një super kompjuteri që del mashtrues.

Max Winslow and The House of Secrets
Max Winslow and The House of Secrets
Original title Max Winslow and The House of Secrets
IMDb Rating 7.0 70 votes
TMDb Rating 6.2 5 votes

Director

Sean Olson
Director

Cast

Sydne Mikelle isMax Winslow
Max Winslow
Tanner Buchanan isConnor Lawson
Connor Lawson
Jade Chynoweth isSophia Peach
Sophia Peach
Anton Starkman isEthan Winslow
Ethan Winslow
Chad Michael Murray isAtticus Virtue
Atticus Virtue

Similar titles

The Night Crew
By the Gun
Jack the Giant Slayer
Dragon Ball Super: Broly
HIT: The First Case
The Secrets We Keep
Tarzani
F
Backstabbing for Beginners
The Spiderwick Chronicles
Cell 211
Phoenix Wilder And The Great Elephant Adventure