Video Sources 31 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Maya the Bee: The Golden Orb

Maya the Bee: The Golden Orb

Everyone's favourite bee is back!Jan. 07, 2021Germany88 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur Maja, një bletë e vogël kokëfortë dhe shoku i saj më i mirë, Uilli, shpëtojnë një milingonë princeshë, ata e gjejnë veten në mes të një beteje buburrecash, e cila do ti çojë në një botë krejtësisht të re dhe do të testojë miqësinë e tyre.

Maya the Bee: The Golden Orb
Maya the Bee: The Golden Orb
Original title Maya the Bee: The Golden Orb
IMDb Rating 6.0 42 votes
TMDb Rating 7.4 17 votes

Similar titles

Miss Fisher and the Crypt of Tears
Race to Witch Mountain
Idiocracy
Bratz yjet e muzikës
Big Game
Balto
T-34
American Ninja 3: Blood Hunt
Safety
Hachi: A Dog’s Tale
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!
Alice Through the Looking Glass