Video Sources 37 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Mayday

Mayday

Time to wake up.Oct. 01, 2021USA100 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ana transportohet në një vend të rrezikshëm dhe ëndërrimtar ku ajo i bashkohet një ushtrie me vajza të cilat janë duke u marr me një luftë që s’ka fund. Edhe pse ajo gjen forcë në këtë bote emocionuese, ajo kupton që nuk është vrasësja që ato vajza kërkojnë që ajo të jetë.

 

Mayday
Mayday
Mayday
Mayday
Mayday
Mayday
Mayday
Original title Mayday
IMDb Rating 4.5 281 votes
TMDb Rating 8 2 votes

Similar titles

Asteriksi dhe Obeliksi takojnë Kleopatrën
Hotel Desire
The Proposition
The Accidental Spy
Boogie
One 2 Ka 4
Most Beautiful Island
Priest
Miracles from Heaven
Stander
Independence Day: Resurgence
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi