Video Sources 932 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

The end will be WCKDJan. 17, 2018USA142 Min.PG-13
Your rating: 0
10 3 votes

Synopsis

Në finalen epike të “Vrapuesi i Labirintit”, Tomasi drejton grupin e tij të Lirishtasve në misionin final dhe më të rrezikshëm. Për të shpëtuar shokët, ata duhet të depërtojnë në legjendarin “Qyteti i Fundit”, një labirint i kontrolluar nga WCKD që mund të rezultojë më vdekjeprurësi nga të gjithë labirintet. Kush del gjallë do të marrë përgjigjet për pyetjet e Lirishtasve që kur u futën në labirint.

Maze Runner: The Death Cure
Maze Runner: The Death Cure
Maze Runner: The Death Cure
Maze Runner: The Death Cure
Maze Runner: The Death Cure
Maze Runner: The Death Cure
Maze Runner: The Death Cure
Original title Maze Runner: The Death Cure
IMDb Rating 6.8 27,849 votes
TMDb Rating 7.2

Similar titles

The Heir Apparent: Largo Winch
Jason Bourne
One in the Chamber
KL Gangster 1
Alice in Wonderland
X2-X Men 2
Atomica
John Wick: Chapter 3 – Parabellum
Nordwand – Faqja Veriore
The Con Artists
The Hero a.k.a Geroy
Steel Rain 2: Summit