Video Sources 853 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Openloadopenload.co
Men, Women & Children

Men, Women & Children

Discover how little you know about the people you know.Oct. 17, 2014USA116 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një grup i të rinjve të shkollave të mesme bashke me prindërit e tyre bëjnë të pamundurën për të lundruar në shumë mënyra ku gjdo marrëdhënie ndryshon nga qasja e tyre në internet, komunikim i tyre karakteri dhe dashuria për jetën e tyre.

Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Men, Women & Children
Original title Men, Women & Children
IMDb Rating 6.7 23,490 votes
TMDb Rating 6.4 239 votes

Director

Cast

Rosemarie DeWitt isHelen Truby
Helen Truby
Jennifer Garner isPatricia Beltmeyer
Patricia Beltmeyer
Judy Greer isDonna Clint
Donna Clint
Dean Norris isKent Mooney
Kent Mooney
Adam Sandler isDon Truby
Don Truby
Emma Thompson isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Olivia Crocicchia isHannah Clint
Hannah Clint
Kaitlyn Dever isBrandy Beltmeyer
Brandy Beltmeyer
Ansel Elgort isTim Mooney
Tim Mooney
Katherine Hughes isBrooke Benton
Brooke Benton

Similar titles

The Death of Superman
Searching
The Best of Enemies
Pitch Perfect
Easy A
Cherry
House of the Rising Sun
Go Goa Gone
The Irishman
It’s Only the End of the World
68 Kill
Midnight in Paris