Video Sources 288 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Message Man

Message Man

Kill VengeanceNov. 22, 2018Indonesia91 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një vrasësi me pagesë dhe të tërhequr nga puna, papritur, i duhet të përballet me të shkuarën e tij. Tashmë, duke mbrojtur familje të pafajshme, ai do të bëjë një kasaphanë të fundit, me shpresën se njerëzit që do më shumë, nuk kanë për t’u lënduar…

Message Man
Message Man
Message Man
Message Man
Original title Message Man
IMDb Rating 6.8 1,832 votes
TMDb Rating 5.6 7 votes

Director

Cast

Similar titles

Balkam Scam 2
The Burnt Orange Heresy
Spider-Man
The Legacy of the Bones
Mortal
Wrong Turn 3: Left for Dead
Fantomas Unleashed
Justice League
Avenge the Crows: The Legend of Loca
Domino
The Girl from the Naked Eye
Betrayed