Video Sources 139 Views

  • Shikoevoload.io
Mexican Gangster

Mexican Gangster

Nov. 15, 2013Mexico100 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një këngëtar i maskuar, që gjithashtu vjedh edhe banka, merret në pyetje, dhe gjatë këtij procesi ai tregon se si u bë ai që ishte.

Original title El Más Buscado
IMDb Rating 6.3 377 votes
TMDb Rating 6.4 8 votes

Director

Cast

Tenoch Huerta isAlfredo Ríos Galeana
Alfredo Ríos Galeana
Marco Pérez isComandante Zárate
Comandante Zárate
Rocío Verdejo isPeriodista
Periodista

Similar titles

Alexander
The Expendables 3
30 Minutes or Less
Hero
The Sisters Brothers
Super Express
Inherent Vice
Beckman
Occupation
The Death and Return of Superman
Avengers: Infinity War
Atone