Video Sources 285 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
MFKZ

MFKZ

May. 23, 2018France95 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Anxhelino është vetëm një nga mijëra njerëzit që jetojnë në qytetin DMC. Por një aksident i papritur i shkaktuar nga një vajzë e bukur dhe misterioze, do të ndryshojë jetën e tij… Ai fillon të shohë mostra në të gjithë qytetin … Është çmendur gjë Anxhelino, apo Toka po pushtohet nga alienët?

MFKZ
MFKZ
Original title Mutafukaz
IMDb Rating 6.7 1,829 votes
TMDb Rating 7.2 96 votes

Director

Cast

Julien Kramer isBruce Macchabée
Bruce Macchabée
Gilbert Levy isProfesseur Fagor
Professeur Fagor
Gringe isVinz
Vinz

Similar titles

Land of the Lost
Fargo
Defiance
Xhimi Neutron – Djali Gjeni
Honor Up
Men in Black II
Killing Salazar
Beckman
The Thieves
Catch Me If You Can
Ghost in the Shell
Trap for Cinderella