Video Sources 38 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Midnight

Midnight

A life-threatening hide-and-seek between a psychopathic killer and a deaf womanJun. 30, 2021South Korea103 Min.Not Rated
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një nënë dhe vajzë e shurdhër ndërpresin një psikopat serial ndërsa ai përpiqet të pretendojë viktimën e tij të radhës, vetëm për të gjetur zemërimin e tij të drejtuar drejt tyre.

 

Midnight
Midnight
Midnight
Midnight
Midnight
Midnight
Midnight
Midnight
Midnight
Midnight
Original title 미드나이트
IMDb Rating 6.5 804 votes
TMDb Rating 7.9 10 votes

Director

Cast

Jin Ki-joo isKyung-mi
Kyung-mi
Park Hoon isJong-tak
Jong-tak
Kil Hae-yeon isKyung-mi's mother
Kyung-mi's mother

Similar titles

And Soon the Darkness
L.A. Confidential
Metro
Kill Chain
Thelma & Louise
Aurangzeb
Momentum
Kindred
Beauty and the Dogs
The Standoff at Sparrow Creek
Interview with a Hitman
The Hunted