Video Sources 69 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Mighty Oak

Mighty Oak

It Was His Music. But Was it His Soul?Jun. 05, 2020USA102 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në vitet që pasuan nga humbja e vëllait të saj vokalist në një aksident me makinë, në jetën e saj vjen një talent në kitarë, i cili lë të spekulohet se ai mund të jetë një rimishërim i vëllait të saj të ndjerë.

Mighty Oak
Original title Mighty Oak
IMDb Rating 6.5 17 votes
TMDb Rating 6.9 4 votes

Director

Cast

Alexa PenaVega isValerie Scoggins
Valerie Scoggins
Raven-Symoné isTaylor Lazlo
Taylor Lazlo
Janel Parrish isGina Jackson
Gina Jackson
Sean McNamara isBlackjack Dealer
Blackjack Dealer

Similar titles

Hit and Run
My Name Is Khan
Z for Zachariah
Gunday
Green Street Hooligans: Underground
Amistad
Animal Kingdom
The Break-Up
Alvin dhe Ketrushat Chipwrecked
Close to the Horizon
New York, I Love You
Magic Arch