Video Sources 221 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants

An Epic Adventure At Ground LevelNov. 17, 2013France89 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kur një çift të rinjsh braktisin piknikun e tyre, ndizet një luftë për ushqimet mes dy fise milingonash, fisi i milingonave të zeza dhe atyre të kuqe. Një bubureze e vogël qe gjendet mes tyre miqësohet me një nga një milingonat e zeza dhe e ndihmon të shpëtojë folenë e milingonave nga sulmi i tmerrshëm i milingonave të kuqe. Një aventure fantastike e cila tregon që mund të gjejmë paqen nëse arrijmë të kuptohemi pa dhunë.

Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Minuscule: Valley of the Lost Ants
Original title Minuscule - La vallée des fourmis perdues
IMDb Rating 7.2 6,682 votes
TMDb Rating 6.9 193 votes

Director

Cast

Sarah Cohen-Hadria isla future mère
la future mère
Jean-Paul Guyon isle futur père
le futur père

Similar titles

Looney Tuns
Running for Grace
Descendants 2
Harold & Kumar Go to White Castle
The Little Witch
Ephraim’s Rescue
Black Beach
Goosebumps
Nënta (9)
Goosebumps 2: Haunted Halloween
Cold Mountain
Reign of the Supermen