Video Sources 30 Views

  • Shikoevoload.io
Miss

Miss

He will realize his dreamOct. 21, 2020France107 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ndryshe nga djemtë e tjerë të moshës së tij, ëndrra e Aleksit është të bëhet Mis Franca. Pas një jetë të vështirë me vdekjen e prindërve të tij, i dyzuar midis një trupi mashkullor dhe një brendësie femërore, ai përpiqet të fitojë vetëbesimin dhe të kuptoj vendin e tij në botë duke garuar në konkursin e Miss Francës 2020.

 

Miss
Original title Miss
IMDb Rating 6.4 389 votes
TMDb Rating 7.5 68 votes

Director

Ruben Alves
Director

Cast

Similar titles

37 Teen
Last Christmas
Scary Movie 5
The Longshots
There Is No Place Like Home
Espionage Tonight
22 Jump Street
Addio Fottuti Musi Verdi
Skubi Du, Netet Arabe
Lethal Weapon
Smokin’ Aces
Expelled