Video Sources 14 Views

  • Shikoevoload.io
Mission: Possible

Mission: Possible

A rookie secret agent's first mission turns into a chaos!Feb. 17, 2021South KoreaPG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një agjente sekrete kineze Da-hee merr informacione se një numër i madh armësh zjarri të paligjshme po futen në Kore dhe është dërguar për të hetuar rastin. Ajo takon Su-hanin, i cili supozohej ta ndihmonte në këtë rast, por për shkak të aftësive të tij të dobëta, ata vazhdojnë të zihen për gjëra të parëndësishme. Por kur dëshmitarët e tyre vriten papritmas, ata të dy bëhen të dyshuarit kryesorë.

 

Mission: Possible
Mission: Possible
Original title 미션 파서블
IMDb Rating 6.5 165 votes
TMDb Rating 5.3 4 votes

Director

Cast

Similar titles

Dead
Death Sentence
Husband Killers
Final Score
Code of Honor
The Killer
Cyborg X
Prince of Persia: The Sands of Time
Beverly Hills Ninja
In Good Company
Wild Tales
Kaabil