Video Sources 36 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Monster Hunter: Legends of the Guild

Monster Hunter: Legends of the Guild

Hope. Fear. Pleasure. Pain. Fight. Survive.Aug. 12, 2021USA58 Min.TV-14
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Aideni jeton në një botë ku njerëzit bashkëjetojnë me përbindëshat e tmerrshëm. Ky djalë i ri duhet të ngrihet dhe të shërbejë si luftëtar për të vrarë dragoin që rrezikon fshatin e tij, por ai nuk mund ta bëjë këtë pa disa aleatë të besuar dhe një mentor të mençur…

Monster Hunter: Legends of the Guild
Monster Hunter: Legends of the Guild
Original title Monster Hunter: Legends of the Guild
IMDb Rating 5.2 747 votes
TMDb Rating 6.1 32 votes

Similar titles

Free Ride
Miss & Mrs. Cops
The Tuxedo
Remi, Nobody’s Boy
Spirit Untamed
Status Update
Lucky Day
Lockout
Max Payne
TRON: Legacy
The Terminator
Ender’s Game