Video Sources 44 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Monster Hunter

Monster Hunter

Behind our world, there is anotherDec. 03, 2020Germany104 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të pamëshirshëm. Përballë rrezikut për jetën, ata ndeshin një gjahtar përbindësash që do jetë shpresa e tyre e vetme për t’u kthyer pas…

 

Monster Hunter
Monster Hunter
Monster Hunter
Monster Hunter
Monster Hunter
Monster Hunter
Monster Hunter
Monster Hunter
Monster Hunter
Original title Monster Hunter
IMDb Rating 5.3 4,724 votes
TMDb Rating 5.1 114 votes

Similar titles

Witless Protection
Ultimate Heist
Hancock
Train to Busan
RockNRolla
Missionary Man
The Rookies
Bhoomi
The Lord of the Rings: The Two Towers
Ride Along
Tomorrowland
John Wick