Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Monster Trucks

Monster Trucks

Meet CreechDec. 26, 2016Canada105 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Duke kërkuar një mënyrë për t’u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të braktisura. Pas një aksidenti në fabrikën e naftës shfaqet një krijesë e cuditshme dhe e pazakontë, e apasioniar pas shpejtësisë. Trip ka gjetur zgjidhjen për t’u larguar nga qyteti dhe njerëzit e padëshiruar…

 

Monster Trucks
Monster Trucks
Monster Trucks
Monster Trucks
Original title Monster Trucks
IMDb Rating 5.7 15,399 votes
TMDb Rating 6.1 595 votes

Director

Chris Wedge
Director

Cast

Lucas Till isTripp Coley
Tripp Coley
Jane Levy isMeredith
Meredith
Amy Ryan isCindy Coley
Cindy Coley
Rob Lowe isReece Tenneson
Reece Tenneson
Danny Glover isMr. Weathers
Mr. Weathers
Barry Pepper isSheriff Rick
Sheriff Rick
Frank Whaley isWade Coley
Wade Coley
Thomas Lennon isDr. Bill Dowd
Dr. Bill Dowd
Aliyah O'Brien isJunior Scientist
Junior Scientist

Similar titles

The Men Who Stare at Goats
Epoka e Akullnajave 4
Mrs. Doubtfire
American Ninja 3: Blood Hunt
Horrible Bosses
A Haunted House
Being Frank
The Hunted
Arthur Christmas
The 13th Warrior
Commando – A One Man Army
The Bucket List