Video Sources 82 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
Mood Indigo

Mood Indigo

Apr. 24, 2013France131 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Beqari shpikës dhe i pasur Kolin përpiqet të gjejë një kurë për të dashurën e tij Kloin pasi ajo diagnostifikohet me një sëmundje të pazakontë të shkaktuar nga një lule që rritet në mushkëritë e saj.

Mood Indigo
Original title L'écume des jours
IMDb Rating 6.5 14,929 votes
TMDb Rating 6.1 413 votes

Director

Cast

Omar Sy isNicolas
Nicolas
Sacha Bourdo isLa souris
La souris
Philippe Torreton isJean-Sol Partre
Jean-Sol Partre
Vincent Rottiers isLe religieux
Le religieux
Laurent Lafitte isLe directeur de société
Le directeur de société

Similar titles

Sour Apples aka Eksi Elmalar
Gaganam
Raw
Ready to Rumble
Bird People
Ex Machina
Bruce Lee – The Fighter
The Wolf’s Call
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
Wild Card
Eternal Beauty
Ghostbusters