Video Sources 45 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Moonbound

Moonbound

An out-of-this-world adventure.Jun. 24, 2021Germany81 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Bazuar në një nga librat më të njohur të fëmijëve në Gjermani, “Kërcim në Hënë” tregon historinë e Pitit të vogël i cili fillon një udhëtim magjepsës së bashku me një brumbull, z. Zumzemen dhe Njeriun e Rërës për të shpëtuar motrën e tij të vogël, Anën, nga Njeriu i keq i Hënës.

 

Moonbound
Moonbound
Original title Moonbound
IMDb Rating 5.2 134 votes
TMDb Rating 6.8 16 votes

Director

Cast

Similar titles

The Amazing Spider-Man 2
American Ninja 3: Blood Hunt
My Grandfather’s People a.k.a Dedemin Insanlari
The Thousand Faces of Dunjia
Wake of Death
Anna and the Apocalypse
The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King
Bota e lodrave 2
The SpongeBob -Bob Sfungjer Vjedhja E Kurores
I’ll Be Next Door for Christmas
Paycheck
Charlie’s Angels