Video Sources 45 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Mortal Kombat

Mortal Kombat

Get over here.Apr. 07, 2021Australia110 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Luftëtari i arteve marciale MMA, Kol Jang, i cili në venat e tij ka gjakun e një ninxha të vdekur shekuj me parë, takon kampionët më të mëdhenj të Tokës. Dhe së bashku ata do të përballen me armiqtë nga Bota e Jashtme, në një betejë të rrezikshme e të rëndësishme për universin.

Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Mortal Kombat
Original title Mortal Kombat
IMDb Rating 7.0 6,810 votes
TMDb Rating 8.2 413 votes

Director

Cast

Lewis Tan isCole Young
Cole Young
Jessica McNamee isSonya Blade
Sonya Blade
Tadanobu Asano isLord Raiden
Lord Raiden
Mehcad Brooks isJackson 'Jax' Briggs
Jackson 'Jax' Briggs
Ludi Lin isLiu Kang
Liu Kang
Ng Chin Han isShang Tsung
Shang Tsung
Joe Taslim isBi-Han / Sub-Zero
Bi-Han / Sub-Zero
Hiroyuki Sanada isHanzo Hasashi / Scorpion
Hanzo Hasashi / Scorpion
Max Huang isKung Lao
Kung Lao

Similar titles

Get the Goat a.k.a Cabras da Peste
Vanquish
Jason Bourne
Clash of the Titans
Critters Attack!
Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge
Freaks
Welcome to the Punch
The Legend Is Born: Ip Man
Java Heat
Balkan Line
The Mitchells vs. The Machines