Video Sources 192 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikogounlimited.to
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

Apr. 16, 2020USAR
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Tre luftëtarë të mbretërisë së Tokës nisen për në një ishull nën udhëheqjen e Lord Raidenit, me qëllim që të fitojnë turneun e arteve marciale dhe të shpëtojnë ekzistencën e Tokës. Ndërkohë, në mbretërinë e Nëntokës, magjistari Kuan Çi bën një pakt me Akrepin, një shpirt i trazuar që i kanë vrarë familjen dhe kërkon hakmarrje. 

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Original title Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

Director

Cast

Similar titles

400 Bullets
Gunjan Saxena: The Kargil Girl
Black Sea
Babylon A.D.
The Three Musketeers
Hello!
Kings of Mulberry Street
Pan’s Labyrinth
Cyborg Soldier
The Jackal
Taken
Bushwick