Video Sources 27 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Mountain

Mountain

Nov. 30, 2017Australia73 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një eksplorim i fiksimeve tona me vendet e larta dhe sesi ato kanë arritur të kapin imagjinatën tonë. Vetëm tre shekuj më parë, ngjitja në një mal do të konsiderohej çmenduri. Ideja mezi ekzistonte që peisazhet e egra mund të mbanin ndonjë lloj tërheqjeje. Majat ishin vende rreziku, jo bukurie.

 

Mountain
Mountain
Original title Mountain
IMDb Rating 7.2 3,806 votes
TMDb Rating 7.3 54 votes

Director

Cast

Willem Dafoe isNarrator
Narrator

Similar titles

Our Universe 3D
Game of Thrones: The Story So Far
For Sama
To the Arctic
The Mercy
Home
African Safari 3D
I Believe in Miracles
The Dissident
Cartel Land
Money Heist: The Phenomenon
The Game Changers