Video Sources 17 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Moxie

Moxie

Find your voice.Mar. 03, 2021USA111 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një revolucion feminist nis në gjimnazin Rokport, ku vajzat të lodhura nga standartet e dyfishta, ngacmimet dhe gjithmonë të qenit të nënvlerësuara nisin të rebelohen dhe të kërkojnë një ndryshim në botën që i rrethon.

 

Moxie
Moxie
Moxie
Moxie
Original title Moxie
IMDb Rating 6.7 12,628 votes
TMDb Rating 7.5 327 votes

Director

Amy Poehler
Director

Cast

Hadley Robinson isVivian Carter
Vivian Carter
Alycia Pascual-Peña isLucy Hernandez
Lucy Hernandez
Nico Hiraga isSeth Acosta
Seth Acosta
Sabrina Haskett isKaitlynn Price
Kaitlynn Price
Patrick Schwarzenegger isMitchell Wilson
Mitchell Wilson
Sydney Park isKiera Pascal
Kiera Pascal

Similar titles

Killing Gunther
Lowlife
Brooklyn
I Declare War
Perdida
Babysitting 2
Midnight at the Magnolia
Ripped
We Own the Night
The Lobster
7 Minutes
Dhamaal