Video Sources 473 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
Mulan II

Mulan II

She's primped. She's engaged. She's back.Nov. 03, 2004USA79 Min.G
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur përgatiteshin për dasmën e tyre Shang dhe Mulan janë dërguar papritur jashtë në një mision sekret. Mushu fillon të përzihet dhe një sulm i papritur nga mongolët nuk i ndihmon aspak.

Mulan II
Mulan II
Mulan II
Mulan II
Mulan II
Mulan II
Mulan II
Original title Mulan II
IMDb Rating 5.7 19,459 votes
TMDb Rating 6.3 1,175 votes

Director

Cast

BD Wong isShang
Shang
Sandra Oh isTing Ting
Ting Ting
Pat Morita isThe Emperor
The Emperor
George Takei isFirst Ancestor
First Ancestor
June Foray isGrandmother Fa
Grandmother Fa

Similar titles

Behind Enemy Lines
A Friend Is a Treasure
Vendetta
The Hunger Games: Catching Fire
Treasure Planet
Safe
Steel Rain 2: Summit
Underworld: Evolution
Speed
Astro Kid
Alvin dhe Ketrushat Chipwrecked
The Package