Video Sources 41 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Muse

Muse

Nov. 29, 2017Spain107 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Jeta e një piktori ndryshon përgjithmonë kur një shpirt mitik dhe vdekjeprurës nga historia kelte bëhet muza dhe dashnorja e tij.

 

Muse
Muse
Muse
Muse
Original title Muse
IMDb Rating 5.4 3,233 votes
TMDb Rating 5.8 255 votes

Director

Cast

Elliot Cowan isSamuel Salomon
Samuel Salomon
Franka Potente isSusan Gilard
Susan Gilard
Ana Ularu isRachel
Rachel
Leonor Watling isLidia Garetti
Lidia Garetti
Joanne Whalley isJacqueline
Jacqueline
Christopher Lloyd isBernard Rauschen
Bernard Rauschen
Stella McCusker isShe Who Lies
She Who Lies

Similar titles

The Vigil
Flora
The Russian Bride
Se7en
Case 39
The Oath
X-Men Origins: Wolverine
Crush
Anna
Anjaan
Koleksioni
Hate Story