Video Sources 172 Views

  • Shikoabcvideo.cc
My Extraordinary Summer with Tess

My Extraordinary Summer with Tess

Jul. 03, 2019Netherlands82 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Gjatë pushimeve me familjen në plazh, Sami takon Tesin, e cila mban sekretet e saj me vete dhe i mëson se si momenti prezent është më i rëndësishëm se kujtimet dhe se ankthi i së ardhmes.

My Extraordinary Summer with Tess
My Extraordinary Summer with Tess
Original title Mijn bijzonder rare week met Tess
IMDb Rating 7.2 359 votes
TMDb Rating 7.5 5 votes

Similar titles

Kings of Mulberry Street
Balto 2
Mbreti Luan 3
Objektivi Hena (Dublim shqip)
The Croods
Grand-Daddy Day Care
Yogi Bear
The Breadwinner
Dragon Quest: Your Story
The Book of Life
Skubi du dhe Përbindëshi i Meksikës
Bota e lodrave 3