Video Sources 117 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
My Name is Sara

My Name is Sara

Feb. 27, 2020USA111 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Sara është një çifute polake 13-vjeçare, e cila gjen strehim në shtëpinë e një fermeri dhe gruas së tij. Shumë shpejt, ajo mëson sekretet e errëta të martesës së tyre, duke i përzierë me sekretin e madh që duhet të mbrojë, identitetin e saj të vërtetë.

My Name is Sara
My Name is Sara
My Name is Sara
Original title My Name is Sara
IMDb Rating 5.5 144 votes
TMDb Rating 4.7 3 votes

Director

Steven Oritt
Director

Cast

Similar titles

Trauma 2017
Focus
Close to the Horizon
Being Charlie
Plastic
Qarib Qarib Singlle
Yakuza: Like a Dragon
Spud 2: The Madness Continues
Jinn
Seeking Justice
Interstellar
Hope