Video Sources 69 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
My Son

My Son

Nov. 03, 2021France95 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Duke udhëtuar në mes të maleve, Edmond Murray merr një telefonatë nga ish-gruaja e tij, duke lotuar. Djali i tyre 7-vjeçar u zhduk nga një vend kampingu. Së shpejti bëhet e qartë se fëmija është rrëmbyer dhe prindërit i ka mbytur dëshpërimi.

 

My Son
My Son
My Son
My Son
My Son
My Son
My Son
My Son
My Son
My Son
Original title My Son

Similar titles

The Bank Job
The Princess Switch
Mafia Inc.
In Good Company
Hot Summer Nights
Jaded
Fado
Goutham Nanda
Click
Domino
Transcendence
The Christmas Train