Video Sources 45 Views

  • Shikovidmoly.net
Naduvan

Naduvan

Sep. 24, 2021India123 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Filmi përshkruan jetën e një familjeje të lumtur, Kartikut, Madusë dhe vajzës së tyre të vogël Kavit. Shiva është bashkëpunëtor në fabrikën e tij. Guruja, një punëtor i fabrikës zbulon një sekret të madh në lidhje me Shivën dhe Madunë. Ai është në rrezik të madh.

 

Original title நடுவன்
IMDb Rating 6.4 220 votes
TMDb Rating 8 1 votes

Similar titles

The Alibi
My Big Fat Greek Wedding
What If
The Disaster Artist
Ill Manors
My Friend Dahmer
6 Bullets
The Tree of Life
Twice Born
Intrigo: Death of an Author
Isolation
Perdida