Video Sources 3523 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Natalie

Natalie

Oct. 28, 2010South Korea88 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE TË FORTA! Njerëz që ndërtojnë një mur rreth vetes. Një skulptor, një kritik arti dhe një studente kërcimi. Një melodramë rreth dashurisë dhe sekreteve të tre njerëzve…

Natalie
Natalie
Original title 나탈리
IMDb Rating 4.6 305 votes
TMDb Rating 4.8 6 votes

Director

Cast

Lee Sung-jae isJoon-hyeok
Joon-hyeok
Kim Gi-yeon isPark Hyo-rim
Park Hyo-rim
Kang Jin-joo isBallerina
Ballerina

Similar titles

Irrational Man
Birdsong (part 2)
Ace Ventura: Pet Detective
The Fourth Kind
Standby
Remember Me
Just Go with It
The Hidden Face
Fool’s Gold
R2B: Return to Base
Gone Girl
What If