National Lampoon Presents Dorm Daze

National Lampoon Presents Dorm Daze

Sep. 26, 2003USA96 Min.R
Your rating: 0
8 2 votes

Synopsis

Gjatë një pasdite të çmendur në jetën e disa studentëve në një konvikt gjithçka do ndizet me ardhjen e dy vajzave të ndryshme me të njëjtin emër: Dominika. (+16)

National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
National Lampoon Presents Dorm Daze
Original title National Lampoon Presents Dorm Daze
IMDb Rating 4.6 7,309 votes
TMDb Rating 4.8 61 votes

Director

Cast

Boti Bliss isDominique the Hooker
Dominique the Hooker
James DeBello isCliff Richards
Cliff Richards
Marieh Delfino isGerri Farber
Gerri Farber
Courtney Gains isLorenzo the Black Hand
Lorenzo the Black Hand

Similar titles

Ishqeria
Shrek the Halls
Ace Ventura: When Nature Calls
Alvin dhe Ketrushat takojnë njeriun ujk
A Serial Killer’s Guide to Life
White Chicks
Ambarsariya
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
White Men Can’t Jump
Pretty Woman
Dogtooth
Snatched