Video Sources 137 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
National Security

National Security

They only look like cops.Jan. 17, 2003USA88 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Ërl dhe Henk nuk arrijnë të bëhen policë dhe fillojnë punë si roje sigurie. Dy rojet e hallakatur do të bashkëpunojnë për të rrëzuar një rreth trafikimi.

National Security
Original title National Security
IMDb Rating 5.6 46,031 votes
TMDb Rating 5.7 510 votes

Director

Dennis Dugan
Director

Cast

Martin Lawrence isEarl Montgomery
Earl Montgomery
Steve Zahn isHank Rafferty
Hank Rafferty
Colm Feore isDetective Frank McDuff
Detective Frank McDuff
Bill Duke isLieutenant Washington
Lieutenant Washington
Timothy Busfield isCharlie Reed
Charlie Reed
Matt McCoy isDistrict Attorney Robert Barton
District Attorney Robert Barton

Similar titles

Gridiron Gang
Journey to the Center of the Earth
The Veil
Tucker and Dale vs Evil
Bullet to the Head
Spontaneous
Vantage Point
Arsenal
The Godfather: Part III
14 Blades
Time of Happiness (Koha e lumturise)
The Fifth Commandment