Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Necromancer 2020

Necromancer 2020

Nov. 14, 2019Thailand120 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Pasi i mbijetoi një sulmi me magji të errët, Win vendos të marrë hak për vdekjen e të dashurit të tij dhe ngatërrohet në magji dhe një kult të lig.

 

Necromancer 2020
Necromancer 2020
Necromancer 2020
Original title จอมขมังเวทย์ 2020
IMDb Rating 5.7 34 votes
TMDb Rating 5 2 votes

Similar titles

Iron Man
After the Sunset
1920 London
A Haunting at Silver Falls: The Return
On the Job
Dragon Ball Z: The Tree of Might
The Golden Compass
Lugina e Ujqerve
Kill Bill: Vol. 1
Alien³
New Gods: Nezha Reborn
Get Duked! aka Boyz in the Wood