Video Sources 681 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Next Three Days

The Next Three Days

What if you had 72 hours to save everything you live for?Nov. 18, 2010USA133 Min.PG-13
Your rating: 0
6.5 2 votes

Synopsis

Jeta duket perfekte për Xhon Brenanin, derisa gruaja e tij Lara arrestohet për një vrasje të tmerrshme që ajo thotë se nuk e ka kryer. Tre vjet duke kryer dënimin, Xhoni lufton për ta mbajtur familjen të bashkuar, duke rritur djalin e tyre dhe duke dhënë mësim në kolegj, ndërkohë që ndjek çdo mjet të mundshëm për të provuar pafajësinë e saj. Me refuzimin e apelit të tyre të fundit, Lara provon të vetëvritet dhe Xhoni vendos se ka vetëm një zgjidhje të mundshme: të arratisë gruan e tij nga burgu. Duke refuzuar të frenohet nga shanset e pamundura apo nga eksperienca e tij minimale, Xhoni thur një plan të menduar deri në detajën e fundit dhe zhytet në një botë të rrezikshme e të panjohur, duke rrezikuar gjithçka për femrën që dashuron.

The Next Three Days
The Next Three Days
The Next Three Days
The Next Three Days
The Next Three Days
The Next Three Days
The Next Three Days
The Next Three Days
The Next Three Days
The Next Three Days
Original title The Next Three Days
IMDb Rating 7.4 155,792 votes
TMDb Rating 6.9

Director

Paul Haggis
Director

Cast

Similar titles

Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch
Lakshmi
Immortals
Down to Earth
Lovelace
Pork Pie
Baahubali 2: The Conclusion
Toy Gun
Baaghi
Wolf Totem
Deliver Us from Evil
Shaft