Video Sources 189 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
NH10

NH10

No Turning BackMar. 12, 2015India115 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Arjun dhe Mira nisen në një udhëtim nga Delhi për të festuar ditëlindjen, por kur ata ndeshën rrugës me disa njerëz që vrasin për nderin e tyre, jeta e tyre ndryshon plotësisht. A do munden ata të mbijetojnë në një vend të humbur ku mbi të gjitha, gratë vetëm dhunohen.

NH10
NH10
Original title NH10
IMDb Rating 7.2 11,613 votes
TMDb Rating 7 41 votes

Director

Cast

Similar titles

#Alive
Little Monsters
Baghban
Juno
The Four
Cook Up a Storm
R.I.P.D.
Above Suspicion
A Fantastic Woman
Cell 211
Everly
Lust Stories