Video Sources 744 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Nightcrawler

Nightcrawler

The city shines brightest at nightOct. 23, 2014USA117 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një njeri i papunë pasi ishte dëshmitar në një aksident rrugor i vjen në mendje një ide për t’u vetë punësuar. Blen një kamera dhe filmon situata urgjente për t’i shitur filmimet në një kanal televiziv. Por lakmia për të arritur majat, e çon atë deri në…

Nightcrawler
Nightcrawler
Nightcrawler
Nightcrawler
Nightcrawler
Nightcrawler
Nightcrawler
Nightcrawler
Nightcrawler
Original title Nightcrawler
IMDb Rating 7.9 301,302 votes
TMDb Rating 7.6

Director

Dan Gilroy
Director

Cast

Jake Gyllenhaal isLouis Bloom
Louis Bloom
Rene Russo isNina Romina
Nina Romina
Bill Paxton isJoe Loder
Joe Loder
Kevin Rahm isFrank Kruse
Frank Kruse
Michael Hyatt isDetective Frontieri
Detective Frontieri
Price Carson isDetective Lieberman
Detective Lieberman

Similar titles

Scary Stories to Tell in the Dark
Go Back to China
1BR
Aamir
Gringo 2018
The D Train
Austin Found
The Lodgers
Hellion
First Love
Death Race: Beyond Anarchy
Shithouse