Video Sources 728 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Nobel Son

Nobel Son

Keep your eyes on the prize.Apr. 28, 2007USA110 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Barkley Michaelson është në një vështirësi të thellë jetësore. Ai është duke luftuar për të përfunduar tezën e doktoratës, kur babai i tij, i dituri Eli Michaelson, fiton Çmimin Nobel për Kimi. Barkley dhe nëna e tij, …

Nobel Son
Nobel Son
Nobel Son
Nobel Son
Nobel Son
Nobel Son
Nobel Son
Nobel Son
Nobel Son
Nobel Son
Original title Nobel Son
IMDb Rating 6.4 5,153 votes
TMDb Rating 6.4

Director

Cast

Alan Rickman isEli Michaelson
Eli Michaelson
Bryan Greenberg isBarkley Michaelson
Barkley Michaelson
Mary Steenburgen isSarah Michaelson
Sarah Michaelson
Shawn Hatosy isThaddeus James
Thaddeus James
Eliza Dushku isCity Hall
City Hall
Bill Pullman isDet. Max Mariner
Det. Max Mariner
Ted Danson isHarvey Parrish
Harvey Parrish
Ernie Hudson isSgt. Bill Canega
Sgt. Bill Canega
Lindy Booth isBeth Chapman
Beth Chapman

Similar titles

Seal Team Eight: Behind Enemy Lines
Shanghai Knights
High & Low: The Movie 3 – Final Mission
Jab We Met
You Stupid Man
Runner Runner
Holidays
The Accountant
Candy Jar
Full Metal Jacket
Miss Bala
The Shape of Water