Video Sources 245 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure

Animation, Adventure, ComedyJun. 11, 2019USA90 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një objekt i lashtë e i çmuar kinez është vjedhur nga një arkeolog i keq, i quajtur Dekster. Me ndihmën e miqve të tij lemingë, Normi duhet të mbajë fjalën dhe të bëjë një udhëtim plot aventura nëpwr botë, që ky objekt t’i kthehet Kinës.

Norm of the North: King Sized Adventure
Norm of the North: King Sized Adventure
Norm of the North: King Sized Adventure
Original title Norm of the North: King Sized Adventure
IMDb Rating 4.4 98 votes
TMDb Rating 3.5 1 votes

Director

Richard Finn
Director

Cast

Lisa Durupt isMaria / Student #4 (voice)
Maria / Student #4 (voice)
Jonathan Holmes isSocrates / Polar Bear #1 (voice)
Socrates / Polar Bear #1 (voice)
Vincent Tong isChen / Polar Bear #2 (voice)
Chen / Polar Bear #2 (voice)
Lee Tockar isFong / Student #3 (voice)
Fong / Student #3 (voice)
Michael Dobson isDexter / Mayhem / Bird (voice)
Dexter / Mayhem / Bird (voice)
Brian Dobson isGrandpa / Student #2 (voice)
Grandpa / Student #2 (voice)
Andrew Toth isNorm (voice)
Norm (voice)
Cole Howard isQuinn / Chaos (voice)
Quinn / Chaos (voice)
Alan Marriott isStan (voice)
Stan (voice)
Jennifer Cameron isVera / Chase / Goose #1 (voice)
Vera / Chase / Goose #1 (voice)

Similar titles

Raya and the Last Dragon
Ghostbusters
Iceman: The Time Traveler
Grand Masti
The Tuxedo
Zombieland: Double Tap
Geek Charming
Quo vado?
The Hunchback of Notre Dame II
Spy
The Breaker Upperers
Alan Partridge: Alpha Papa