Video Sources 741 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Nowhereland

Nowhereland

USA95 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

E lindur në botën e prostitucionit, 15 vjeçarja Shara nuk njeh jetë tjetër. Mamaja e saj, një eskortë me karierë por në moshë madhore, kërkon nga Shara të fitojë aq shumë para sa fitonte në rininë e saj. Pas një zënke dramatike me mamanë dhe të dashurin, Shara gjendet e vetme në rrugë dhe shkon drejt të vetmes mundësi që ka.

Original title Nowhereland
IMDb Rating 7.0 2,923 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Thank You
I Remember You
Endless Love
Blackbird
Kaanchi: The Unbreakable
The American
City of Tiny Lights
Lakeview Terrace
Human Capital
Recel fiku
Beastly
Scarface